Namų projektai - Archipelag

Skambinkite mums!
8 (5) 233 63 60

Kontaktai Kalba: Kalba:
2019-10-31
Naujienos  

Modernūs, praktiški ir ekologiški langų uždengimo sprendimai iš „Solemlux“

Langai – tai namų dalis, jungianti mus su supančiu pasauliu. Pro juos sklindantys saulės spinduliai užpildo patalpas natūralia šviesa. Pažvelgę pro langus galime stebėti orų išdaigas, veiksmą, verdantį gatvėje, ar tiesiog mėgautis puodeliu arbatos, žiūrint į tolį. Langai yra gerai matoma ir svarbi interjero dalis, todėl jos dekoravimui pirkėjai kasmet skiria vis daugiau dėmesio. Įmonė „Solemlux“ nuo 2008 m. gamina langų uždengimus gyvenamiesiems namams, biurams, sodyboms, viešbučiams – visoms patalpoms, kurioms norisi suteikti daugiau jaukumo ir praktiškumo. Prieš metus pakeitusi savo pavadinimą ir iš „Žaliuzių pasaulis“ tapusi „Solemlux“, bendrovė žengia į pasaulį atsinaujinusi, su moderniomis idėjomis, ekologišku požiūriu į supančią aplinką ir praktiškais bei patogiais sprendimais pirkėjui.

Plačiai pritaikomi sprendimai

Nuo pat įmonės įkūrimo „Solemlux“ pirkėjams siūlo itin plačias pasirinkimo galimybes. Jeigu prieš kelis dešimtmečius langų uždengimų pasiūla buvo itin ribota, tai dabar žmogus gali rinktis iš gausybės sprendimų, pilnai atitinkančių jo poreikius ir skonį. Plisuotos žaliuzės, romanetės, medinės žaliuzės, roletai diena-naktis – visi šie gaminiai skirti valdyti saulės šviesą, patenkančią į namus, tačiau kiekvienas jų yra unikalus ir padeda šeimininkams paryškinti savo namų interjero stilių, pabrėžti atskiras jo detales, suteikti patalpoms daugiau jaukumo ar šarmo.

Plisuotų žaliuzių aukso amžius

Plisuotos žaliuzės šiuo metu išgyvena savo aukso amžių ir jau kurį laiką pirmauja prieš kitus langų uždengimų sprendimus. Jos atrodo moderniai, stilingai ir dera bet kokiame interjere. Bangelėmis sulankstytas audinys suteikia patalpai jaukumo įspūdį, o plati spalvų ir raštų paletė leidžia pasirinkti norimą stilių. Asortimente – net 170 skirtingų rūšių audinių. Vieni jų žaismingi, ryškūs, puošti ekstravagantiškais raštais, paverčiančiais žaliuzes kambario akcentu, kiti – vienspalviai, šiltų, ramių, pastelinių tonų, nepastebimai susiliejantys su aplinka.
https://www.youtube.com/watch?v=iUqaCNTWmos

Pažangios technikos naujovės

Solemlux“ nuolat ieško naujovių ir savo pirkėjams siūlo pačius pažangiausius technikos sprendimus, pritaikomus langų uždengimams. Neseniai buvo pristatyta automatinio valdymo galimybė, leidžianti roletus ar žaliuzes patogiai valdyti per atstumą. Ši funkcija suteikia galimybę langų uždengimą pakelti ar nuleisti balsu, išmaniaisiais įrenginiais ar pulteliais. Visa tai įmanoma atlikti netgi nebūnant namuose. Nuotolinis valdymas ypač pasiteisina norint užtikrinti komfortišką temperatūrą patalpose. Norint, kad saulė per daug neprišildytų namų, pakanka įsijungti programėlę telefone ir nuotoliniu būdu nuleisti langų uždengimus.
https://www.youtube.com/watch?v=7PVlFY3xsK8

Greitas ir patogus apsipirkimas internetu

Dar viena naujovė, kurią neseniai pristatė „Solemlux“ – tai galimybė įsigyti norimų langų uždengimų, neiškeliant kojos iš namų. Nuo šiol apsipirkti galima patogioje internetinėje parduotuvėje, kuri startavo pavasarį ir jau spėjo sulaukti nemažai klientų dėmesio. Joje pirkėjams siūlomas toks pat platus ritininių žaliuzių ir kitų langų uždengimo sprendimų pasirinkimas kaip ir salonuose. Apsipirkimas internetu yra patrauklesnis pasirinkimas taupant laiką ir pinigus. Klientui nėra būtinybės vykti į saloną išsirinkti jam tinkamą variantą, o kainos internetinėje parduotuvėje itin geros. Jeigu iškyla klausimų, kaip teisingai matuoti langus, ar norite pasikonsultuoti dėl audinių savybių, visuomet galima kreiptis į „Solemlux“ konsultantus telefonu ir internetu. Taip pat prie kiekvieno produkto yra paruoštos detalios matavimo bei montavimo instrukcijos, kad pirkėjams būtų paprasta viską atlikti patiems.
https://www.solemlux.lt/eshop/

Ekologiški sprendimai

Ekologija – viena aktualiausių šių dienų temų. „Solemlux“ jai nelieka abejinga ir nuolat ieško naujų tvarių sprendimų, kuriuos galėtų pritaikyti savo veikloje. Šiemet įmonė rinkai pristatė naują, ekologišką audinį, pagamintą iš 100 proc. perdirbto poliesterio. Šis sprendimas puikiai pasiteisino, nes pirkėjai pastaruoju metu ėmė itin domėtis gaminiais, kurie tausoja aplinką ir mažiau kenkia gamtai. Ekologiškas audinys, iš kurio yra gaminamos ritininės žaliuzės, pasižymi natūraliomis, pastelinėmis, žemiškomis spalvomis, kurios puikiai dera bet kokiame interjere.
https://www.youtube.com/watch?v=uNrhHxix_qY

Produkcija pasaulyje

Solemlux“ nuolat žvalgosi naujovių, kurias galėtų pasiūlyti pirkėjams, todėl dažnai lankosi tarptautinėse parodose, lanko tiekėjus užsienyje. Įmonės specialistai atidžiai tikrina medžiagas, testuoja audinius ir griežtai atsirenka tiekėjus bei partnerius, kad pirkėjams galėtų pasiūlyti tik kokybiškus ir aukščiausius standartus atitinkančius gaminius.

Solemlux“ produkcija prekiaujama ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Įmonė nuolat dalyvauja ir pristato savo gaminius tarptautinėse parodose, kuriose atranda vis daugiau naujų pirkėjų. Artimiausiu metu „Solemlux“ viešės Frankfurte, vienoje didžiausioje tekstilės parodų pasaulyje „Heimtextil 2020“. Parodoje bus pristatomos visos tų metų inovacijos ir naujovės.UAB ,,Solemlux”
Smiltynų kel. 3, Smiltynų k I k.,Kauno r. / info@solemlux.lt / +370 600 00400

Mūsų salonai:
Kaune
:
Raudondvario pl. 131 (PC Ermitžas) / ermitazas@solemlux.lt / +370 623 47555
Vilniuje: P. Lukšio g. 34 (PC Banginis) / vilnius@solemlux.lt / +370 681 37777
Alytuje: Statybininkų g. 71A / Likiškėlių g. 72 (PC Senukai) / alytussenukai@solemlux.lt / +370 615 44232

https://www.solemlux.lt/
https://www.solemlux.lt/eshop/

Paieška tekstuose