Namų projektai - Archipelag

Skambinkite mums!
8 (5) 233 63 60

Kontaktai Kalba: Kalba:
2012-09-04
Naujienos  

Namo projektas “Severina” - populiariausias Slovakijoje

Rinkdamiesi sklypą Jūs jau įsivaizduojate, koks bus Jūsų namas. Esate apsisprendę dėl aukščio - vieno ar dviejų aukštų, namo stiliaus, konstrukcijos, kelių kambarių Jūsų šeimai reikia, ar namas atitiks Jūsų gyvenimo būdą. Architektų biuras "ARCHIPELAG" yra parengęs namo su gyvenamąja palėpe "Severina" projekto medžiagą su rekomendacijomis, kokias konstrukcines medžiagas, siūlomas Slovakijos rinkoje, galima naudoti. Severina - tai namas, kurį ne kartą pasirinko Slovakijos gyventojai.

Naudingas plotas - 221 m². Vidaus išplanavimas nesudėtingas. Rūsio jame nėra. Puikiai tinka 5-6 asmenų šeimai. Galimas veidrodinis projekto variantas. Esant poreikiui, nedidelius vidaus erdvių pakeitimus užsakovai gali atlikti vykstant statyboms.

Pastatas išsiskiria originaliomis eksterjero detalėmis - lengvai ir įdomiai išlenktais stoglangiais, pabrėžiančiais frontoninę pastato dalį. Balkonas virš pagrindinio įėjimo ne tik puošia statinį, bet ir saugo jį nuo saulės ir kritulių.

Keturšlaičiu stogu dengto namo vidaus išplanavimas yra itin funkcionalus ir patogus. Pagrindinis įėjimas veda į nedidelį tambūrą. Prie garažo suprojektuota ūkinė patalpa, galinti atlikti daugelį funkcijų, tad namo šeimininkai galės pritaikyti ją pagal savo poreikius. Iš tambūro patenkama į holą, toliau svetainę su valgomuoju. Neatsiejama šiuolaikinio interjero dalis - židinys (šiame name dvipusis). Nedidelė, tačiau gerai apšviesta virtuvė, suprojektuota dešinėje holo pusėje. Šeimininkei, kuri mėgsta sukiotis virtuvėje ir bendrauti su namiškiais ar svečiais toks išplanavimas tikrai patiks. Be to, pravers ir čia suprojektuotas sandėliukas maistui laikyti.

Bendra erdvė pirmame aukšte, rodos, specialiai sukurta tam, kad suburtų visus šeimos narius. Architektai sąmoningai dar suprojektavo miegamąjį, vonios kambarį ir kabinetą. Iš svetainės, vonios kambario ir miegamojo yra išėjimas į sodą. Terasa dengta stogu, tad rytine kava ir akiai maloniais vaizdais bus galima mėgautis ir drėgnam orui.

Naktinio poilsio zona yra palėpėje - tai trys miegamieji kambariai, drabužinės ir vonia.

Skirtingo aukščio ir skirtingais nuolydžio kampais besileidžiantis namo stogas bet kokio kraštovaizdžio fone atrodys puošniai. Fasadas apdailintas tinku ir klinkeriu. Šio projekto tikslas - patogumas, santūri prabanga, aukštos gyvenimo kokybės pojūtis, nevienadieniai architektūros sprendimai.

www.archipelag.sk

Paieška tekstuose