Namų projektai - Archipelag

Skambinkite mums!
8 (5) 233 63 60

Kontaktai Kalba: Kalba:
2016-10-10
Naujienos  

Sibiro maumedis terasoms bei fasadui

Vertinantiems natūralumą Sibiro maumedis yra nepakeičiama statybinė medžiaga. Ši mediena yra viena iš labiausiai atmosferos poveikiui atsparių medžio rūšių, eglę ar pušį ilgaamžiškumu lenkianti bent du kartus.

Sibiro maumedžio patvarumą lemia jo augimo sąlygos, bei specifinė sakų sudėtis. Ekstremaliomis oro sąlygomis iš lėto augantis medis turi ypač siauras rieves ir tankią struktūrą, kas padaro medieną kietesnę ir atsparesnę išoriniam poveikiui. Maumedžio sakai yra tolygiai pasiskirstę tarp medžio plaušų ir veikia kaip antiseptikas, taigi saugo nuo drėgmės, grybelinių susirgimų ir vabzdžių - kenkėjų.

Maumedinės lentos naudojamos išorės darbams be jokio cheminio apdorojimo ilgainiui gali keisti spalvą, bet savo savybių nepraras. Sodriai gelsva, rausvo atspalvio spalva gali būti išsaugoma naudojant natūralius apsauginius aliejus medienai.


UAB „ALOBERA MEDIENA“ - moderni medienos apdirbimo įmonė, įsikūrusi 40 kilometrų nuo Vilniaus, Giedraičių miestelyje. Įmonė turi ilgametę patirtį gaminant obliuotas lentas fasadams bei terasoms iš Sibiro maumedžio.


Patikimi žaliavų tiekėjai iš Krasnojarsko bei Irkutsko sričių leidžia išlaikyti aukštą gaminamos produkcijos kokybę. UAB „Alobera mediena“ produkcija atitinka griežtus Vakarų šalių reikalavimus ir nors didžioji dalis pagamintų lentų yra eksportuojama, vietiniai klientai vis labiau vertiną kokybiškus mūsų gaminius.

www.alobera.lt

Paieška tekstuose