Namų projektai - Archipelag

Skambinkite mums!
8 (5) 233 63 60

Kontaktai Kalba: Kalba:
2008-03-02
Finansinės paslaugos  

Kreditai

Dažnai sklypo pirkimui ir namo statybai turimų finansinių išteklių neužtenka. Tada apsilankome banke ir domimės galimybėmis gauti kreditą. Šiuo metu būsto kreditų rinkoje konkurencija didelė, todėl palūkanos bankuose panašios. Svarbesnės tampa tik konkrečiame banke taikomos nuolaidos, lengvatos ir kita.

Kredito dydis priklauso nuo imančiojo kreditą finansinių galimybių jį grąžinti kreditą, jo amžiaus, nuo sklypo, kuriame bus statomas namas, vertės ir kitų dalykų. Dabar bankai išduoda kreditus iki šimto procentų būsto arba žemės vertės. Kredito palūkanos galimos fiksuotos ar kintamos. Kredito palūkanų norma priklauso nuo kredito dydžio, imančiojo kreditą finansinių galimybių įvertinimo, ir nuo jo derybinių gebėjimų.

Kredito grąžinimo būdai yra du: kreditą ir palūkanas galima mokėti lygiomis įmokomis kiekvieną mėnesį arba grąžinti lygiomis dalimis, o palūkanas mokėti už naudojimosi kreditu dienų skaičių. Kredito grąžinimo pradžią galima atidėti. Kredito grąžinimui užtikrinti dažniausiai įkeičiamas statomas namas su sklypu. Beveik visada sutartyje numatoma galimybė grąžinti kreditą anksčiau laiko.

Paieška tekstuose