Namų projektai - Archipelag

Skambinkite mums!
8 (5) 233 63 60

Kontaktai Kalba: Kalba:
2009-06-03
Patarimai  

Latvius sudomino namų projektas AMINTA

Tai, kad latviai, planuodami savo šeimos ateitį ir visavertiškesnį gyvenimą, pageidauja didesnio ploto būstų, rodo Architektų biuro ARCHIPELAG perkamiausiu pripažintas namo projektas
,,Aminta". Geriausia jį būtų statyti dideliame kalvų apsuptame sklype arba miške. Ypač tinka statyti užmiestyje, o mūrinės sienos su mediniais langų ertmių kraštais ir šlaitinis 12º nuolydžio stogas kuo puikiausiai pagyvintų gyvenamųjų namų kvartalą. Šis dviejų aukštų namas gali būti statomas kaip sudurtinis. Jeigu namas statomas kaip du sublokuoti statiniai, yra galimybė juos sujungti garažais. Pastatas mūrinis su gelžbetonine tankiabriaune perdanga. Išorinei apdailai siūloma naudoti tinką.
Namas aiškaus funkcinio išplanavimo ir paprastos konstrukcijos. Iš tambūro einama į holą, o iš ten galima patekti į visas namo patalpas. Būsto vidaus planas padalytas į dvi zonas: dienos (svetainė su valgomuoju kambariu, virtuvė) ir poilsio (miegamieji, vonios kambarys). Poilsio zoną antrame aukšte su dienos zona pirmame aukšte jungia mediniai laiptai.
Visų šeimininkių svajonė - virtuvė, joje baldai išdėstyti patogiai, ergonomiškai. Iš virtuvės patenkama į holą, toliau į šviesius ir erdvius valgomąjį bei svetainę. Pagrindinis namo akcentas - žiemos sodas ir nedidelė terasa.

Poilsio zonos kambariai išdėstyti patogiai. Tėvų miegamasis suprojektuotas atskirai nuo vaikų kambarių. Iš jo galima grožėtis galinio kiemo žaluma. Vaikų kambariai nemaži, numatytas tinkamas patogus jų įrengimas. Viename iš kambarių yra išėjimas į balkoną.
Namas nedidelis (naudingas plotas - 120,67 m²), bet išplanavimo pakeitimus galima daryti atsižvelgiant į būsimųjų gyventojų pomėgius ir poreikius. Namas puikiai tiktų 4-5 asmenų šeimai.
Tokie gyvenamųjų namų kvartalai turi erdvias žalias zonas, vidinius kiemelius, vaikų žaidimo aikšteles ir kitų privalumų, todėl namų projektą ,,Aminta" pasirenka privatumą bei komfortą vertinantys žmonės.

Paieška tekstuose