Namų projektai - Archipelag

Skambinkite mums!
8 (5) 233 63 60

Kontaktai Kalba: Kalba:
2014-07-04
Patarimai  

Mikas

Apie nuosavą namą daugelis svajoja ne tik dėl kur kas didesnės nei daugiabutyje gyvenamosios erdvės, bet ir dėl galimybės greta jo užsiveisti žalią veją bei įsirengti lauko terasą, kurioje būtų malonu leisti vakarus ar tiesiog basomis pasivaikščioti po minkštą žolę.

Šis nepaprastos konstrukcijos 145,7 m² namas, skirtas 4-5 asmenų šeimai, patiko grožį ir funkcionalumą vertinantiems naujakuriams. Pastatas išsiskiria originaliomis eksterjero detalėmis - lengvai išlenktu stogu ir pasvirusia kolona priekiniame fasade. Neįprastai stogo konstrukcijai įrengti reikėjo patyrusių statybininkų, taip pat profesionalių stalių ir stogdengių. Apdailinti statinį buvo numatyta akmeniu ir tinku su žalios spalvos čerpėmis dengtu stogu, kurie derintųsi su mišku ar upės kraštovaizdžiu, bet naujakuriai nusprendė apdailai naudoti tinką ir klinkerio plyteles, o vietoj karnizų lentų įrengė lietaus vandens nuvedimo sistemą.

Pirmame aukšte suprojektuota erdvi svetainė su išėjimu į terasą, kurioje vasarą galima mėgautis židinio teikiamais malonumais. Pastato viduje irgi numatytas židinys, tad žiemą namuose šilta ir jauku. Nedidelė virtuvė, sujungta su valgomuoju, suprojektuota kairiajame pastato šone. Pirmame aukšte, be gyvenamosios zonos, įrengti tėvų miegamasis ir vonia.

Iš pirmo aukšto laiptai veda į palėpę, čia yra holas, trys miegamieji, vonia ir skalbykla. Natūrali dienos šviesa į miegamuosius kambarius patenka pro neįprastos formos stogo langus, tad patalpos ne tik patogios, bet ir jaukios. Namo šeimininkai yra aktyvūs žmonės, tad jie iš dalies pakeitė patalpų funkcinį išdėstymą- vietoj vieno miegamojo palėpėje įrengė nedidelę jaukią sporto salę.

Namas turi atitikti visų šeimos narių poreikius. Galimas projekto veidrodinis variantas.

Paieška tekstuose